5 Analist: Bitcoin’den Önümüzdeki 48 Saat İçinde Bunları Bekleyin!

telegram

Rekt Capital: Bitcoin, hala konsolide oluyor

Bitcoin’deki son volatiliteye ilişkin yorumlar, kripto traderı Rekt Capital tarafından geldi. Analist, aşağıdaki grafiği yayınladı ve “BTC hala yeşil yüksek destek ve mavi 50 haftalık EMA direnci arasında konsolide oluyor,” ifadelerini kullandı. Ayrıca analist, kripto paranın 43.000 doları aşması durumunda patlamaya hazır olduğunu düşünüyor.

bitcoin

Rekt Capital’e göre, “yüksek dipler ve daha düşük zirveler fiyatı sıkıştırıyor. Fiyat sıkıştırması ise volatiliteden önce geliyor.” Yükseliş hissiyatını geri almak için neye ihtiyaç duyulduğuna gelince, Rekt Capital, son iki hafta içinde güçlü direnç noktaları olduğunu kanıtlayan yeşil ve mavi üstel hareketli ortalama (EMA) çizgilerine dikkat çekti ve aşağıdaki ifadeleri kullandı:

kripto para robotu

Makro aralıkta daha yükseğe çıkmak ve yükseliş momentumunu doğrulamak için BTC’nin iki önemli EMA seviyesini geri alması gerekiyor.

BTC sahipleri zararına satış riskiyle karşı karşıya

BTC’nin son haftalardaki fiyat hareketinin doğası, araştırma fonu Stack Funds tarafından tartışıldı. Raporda, “Bitcoin, son birkaç haftayı güçlü bir yön momentumu bozulmadan 35.000-45.000 dolar aralığında işlem görerek hızlı bir şekilde kırdı,” ifadeleri kullanıldı.  Stack Funds’a göre, bu son fiyat hareketi “esas olarak haberlere dayalı” ve analistler, Ukrayna’daki çatışma ve enflasyonun kalıcı yükselişi önemli engeller oluşturmaya devam ettiği için yakın vadede bir rahatlama görmüyorlar.

kripto para robotu