ABD’li Milletvekilleri, DOGE ve Bu 7 Altcoin’e Yatırım Yaptı!

telegram

ABD’li yetkililerin odağında DOGE ve bu altcoin projeleri var!

Yedi Cumhuriyetçi, bankacılık komitesinin kıdemli üyesi Pensilvanya’dan Senatör Pat Toomey de dahil olmak üzere kripto satın aldı veya sattı. Analize göre, yalnızca bir Demokrat, Illinois’den Marie Newman bir işlem bildirdi. Şimdiye kadarki en popüler kripto para birimi, bir ETF dahil olmak üzere toplam tahmini 229.000 dolar tutarındaki alım satım işlemleriyle Bitcoin oldu. İkincisi, toplamda yaklaşık 40.000 dolar olan Ethereum (ETH) idi. Milletvekilleri, yaklaşık 32.000 dolarlık Dogecoin (DOGE) ticareti yaparak meme token trendine bile girdiler.

Bitcoin, DOGE ve ETH İçin Önemli Grafik

Kongre üyeleri ayrıca daha Cardano (ADA), Stellar (XLM), Celo (CELO), Chainlink (LINK), Basic Attention Token (BAT) ve EOS ile de uğraştı. Her işlem, belirli bir değerden ziyade bir aralık olarak rapor ediliyor. Analiz, kongre mali açıklamalarına ve 2iQ tarafından derlenen halka açık bir veri tabanı olan Capitol Trades’ten alınan bilgilere dayanmaktadır.

kripto para robotu

Yetkililerin ortalama yatırımları ne kadar oldu?

Kripto ticareti, Kongre’deki potansiyel çıkar çatışmaları konusundaki tartışmalarda başka bir kırışıklık yaratıyor. Kanun koyucular ve düzenleyiciler sektör için yeni kuralları tartarken kripto para endüstrisi lobicilik sistemini hızlandırıyor. Ancak, milletvekillerinin bireysel hisse senedi ticaretini yasaklama teklifleri kapsamında kripto para biriminin kapsanıp kapsanmayacağı belli değil.

ABD'deki Bu Kanun Kripto Paralar İçin Felaket Olabilir!
kripto para robotu