Boğa Sinyali: Bu Altcoin’ler Sosyal Medya Patlaması Yaşıyor!

telegram

Kripto piyasası ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden Watcher.Guru, sosyal medyada en çok bahsedilen projelerin ve dünya genelinde en fazla Twitter takipçisi olan kripto paraların listesini paylaştı. Sosyal medyada en fazla bahsedilen kripto Bitcoin (BTC) olurken, onu lider altcoin Ethereum (ETH) takip ediyor. Bununla birlikte Binance Coin (BNB) takipçi sayısı bakımından lider kriptoyu geride bırakarak zirveye oturuyor.

Twitter’da en fazla bahsedilen ilk 9 altcoin projesi

Watcher.Guru’nun paylaşımına göre 3,5 milyon mention ile Bitcoin en fazla bahsedilen kripto para listesinde de lider konumunda bulunuyor ve 894 bin mention ile lider altcoin Ethereum onun ardından geliyor. Hiç de şaşırtıcı olmayan bir meme coin projesi ise 585 bin mention ile 3. sırada yer alıyor. Sizlerin de tahmin ettiği üzere bu sevimli köpek temalı altcoin Shiba Inu (SHIB).

kripto para robotu

Peer-to-peer işlemleri yürütebilen ve akıllı sözleşmeleri dağıtmak için bir platform görevi görebilen, merkezi olmayan bir açık kaynaklı Blockchain olan Tezos (XTZ), bahsedilmede 4. sırada bulunurken, Binance Smart Chain (BSC) üzerine kurulu merkezi olmayan bir kripto para borsası (DEX) olan Pancake Swap (CAKE), 5 sırada yer alıyor. Sıralamadaki diğer altcoin projeleri ise şu şekilde: Dogecoin (DOGE), Cardano (ADA), SafeMoon (SAFEMOON), Rise (RISE) ve Rarible (RARI).

En fazla sosyal medya takipçisi olan ilk 10 kripto para

Watcher.Guru’nun paylaşımına göre 7,6 milyon takipçi ile Binance Coin (BNB) en fazla takipçisi olan kripto para olurken, onu 4,6 milyon takipçi ile lider kripto Bitcoin izliyor. Listede meme coin projeleri de kendine yer buluyor. Hatta Tesla CEO’su Elon Musk’ın gözdesi olan Dogecoin (DOGE), 3 milyon takipçiyle Bitcoin’in ardından 3. sıraya yerleşiyor ve bir diğer köpek temalı kripto para Shiba Inu (SHIB) 2,8 milyon ile onun ardından geliyor.

kripto para robotu