Efsanevi Trader Uyardı: Bitcoin Fiyatı Bu Seviyelerde Çakılabilir!

Kripto Para Kazandıran Robot

Efsanevi trader John Bollinger, 40.000 dolarlık destek kaybolursa Bitcoin fiyatının 30.000 dolara kadar düşebileceğine inanıyor. Gelin, Bollinger Bantlarının mucidinin olası bir düzeltmede neler tavsiye ettiğini inceleyelim.

John Bollinger, Bitcoin düşüşünü bir fırsat olarak yorumluyor

Efsane John Bollinger, Bitcoin’in (BTC) 30.000 dolara kadar düşebileceğini söylüyor. John Bollinger, Bollinger Bantlarının mucididir ve 1980’lerin başından bu yana “efsanevi” kategorisinde değerlendirilir. Teknik analiz gurusu, en son tweet’lerinde, Bitcoin fiyatının 40.000 doların altına düşmesi durumunda, düzeltmenin 30.000 dolara derinleşebileceğini öngördüğünü söyledi. Bu arada John, Bitcoin 40.000 doların altına düşse bile daha fazla Bitcoin satın almak için harika bir zaman olduğunu düşünüyor. Yakın tarihli tweet’inde düşüşün bir fırsat olduğunu bile söyledi:

Uzun vade Bitcoin yatırımcılarının dikkatine. Önemli bir birikim bölgesine çekiliyoruz. Destek bulduğumuzda, buradan eklemeyi düşünebilirsiniz. Değilse, HODL açık; başka bir fırsat kendini gösterecek.

Kripto Para Kazandıran Robot

John Bollinger’in yukarıdaki tweet’i ardından BTC fiyatı 10 Ocak’ın 14:00’daki saatlik mumunda 39,796.57 dolara temas etti. Analiste göre BTC 40.000 dolar desteğini kaybederse, piyasa değerinin %25’ini iade ederek 30.000 doları ziyaret edebilir. Diğer yandan Bollinger, bu seviyelerin BTC satın almak isteyenler için uygun bir seviye olacağını ve düzeltmeden faydalanması gerektiğini söylüyor.

Kripto Para Kazandıran Robot