Meme Coin ve Metaverse Coin İncelemesi: Bu 11 Coin Uçuyor!

telegram

Bitcoin (BTC) fiyatı 28 bin dolara düşebilir mi veya Ethereum (ETH) Temmuz gelmeden 4 bin dolar olur mu? Kripto yatırımcılarının gözleri piyasa devlerinin kritik dirençlerine kitlenmişken, meme ve metaverse coin piyasasından günün performanslarına bakalım. Bu 11 kripto para birimi 9 Şubat’ta yeşil tahta lideri…

Bu 5 metaverse coin projesi uçuşa geçti

Günün en fazla yükselen metaverse projesi DEEPSPACE (DPS), uzay temalı oyna-kazan keşif stratejisi oyunu. Star Atlas benzeri bir oyna-kazan mekaniğiyle oyuncuların DPS tutarak ve NFT ticareti yaparak pasif gelir elde etmelerini sağlıyor. Projenin yakın tarihli duyurularında NFT pazarının test aşaması yer alıyor.

kripto para robotu

Avocado DAO (AVG), en büyük oyna-kazan loncası. Metaverse coin projesi bugün durgun piyasaya rağmen nerdeyse %10 yükseldi. Projeyi daha iyi tanımak için aşağıdaki tweet dizisine göz atın.

Kalao (KLO) %7 ile üçüncü sırada. Avalanche (AVAX) tabanlı proje sanal gerçeklik (VR) teknolojisinin benimsenmesini hızlandırmayı hedefliyor ve kendi VR showroom’unu NFT pazarında DeFi yetenekleriyle birleştiriyor. Kalao’nın yakın tarihli duyurularında AvaxSnowmanNFT’nin minting (basım) aşaması yer alıyordu.

Dördüncü sırada, kullanıcıların NFT’lerin artan popülaritesinden yararlanmalarını sağlayan Blockchain tabanlı Ethernity Chain (ERN) platformu yer alıyor. ERN fiyatı bugün son 24 saatlik kazancını çift haneye ulaştırdı. Yazım sırasında 6,08 dolardan işlem görüyor.

Phantasma (SOUL) çift haneli kazancıyla metaverse coin listesini tamamlıyor. Phantasma, tamamen birlikte çalışabilir, merkezi olmayan, zengin özelliklere sahip bir Blockchain. Projenin yakın tarihli etkinlikleri, metaverse ve NFT’ler için AMA oturumları ve eğitici içerikleri içeriyor. Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerini buradan (bölüm-1bölüm-2) inceleyebilirsiniz.

Meme coin incelemesi

Meme coin tarafında son 24 saatlik kazançlar %50’yi aşıyor. CoinMarketCap listeleri veya topluluk odaklı satın alımlar token’lerin fiyatında hızla sönen hype’lara neden olabilir. Günün %140’lık performansı CorgiCoin (CORGI), NFT odaklı bir meme projesi. İkinci sırada, Shiba Inu (SHIB) ekosisteminin stake coin’i Doge Killer (LEASH) bugün %50 yükseldi. Topluluk ve DeFi odaklı meme token Boss (BOSS) %39’lük performansıyla üçüncü sırada yer alırken, Meta Doge (METADOGE), Cake Monster (MONSTA) ve Vita Inu (VNO) çift haneli kazançlarla listeyi tamamlıyor.

kripto para robotu