Piyasa Analisti: Bu 5 Altcoin’i İzleme Listenize Ekleyin!

telegram
Metaverse ve Meme Coin Analizi: Bu 12 Altcoin Roketledi!

Kripto piyasaların genel görünümü

Bu makaleyi yazılırken, Bitcoin hafta başından bu yana %4,3 artışla 44.200 dolardan işlem gördü. Son düzeltmenin Mayıs-Temmuz aylarındaki düzeltmeye benzer olduğunu düşünülürse, analiste göre tüm zamanların en yüksek seviyelerine benzer bir sıçrama beklemek mantıklı. Analiste göre, mevcut fiyat toparlanmasının BTC‘yi Mayıs ayı sonlarında veya Haziran ayı başlarında 73.000 doların üzerine çıkarması bekleniyor. Teknikler önemli olsa da, temelleri göz ardı etmemek de çok önemlidir. Analist borsa performansını dikkate almak çok önemlidir görüşünde. Bazı teknoloji devlerinin güçlü kazançlarının yol açtığı hisse senetlerindeki büyük toparlanma, Wall Street’in Fed’in şahinliğine aşırı tepki vermesinin bir sonucu olabilir – Bank of America’nın yedi faiz artırımı çağrısında yansıtıldığı gibi. Bununla birlikte, Fed oran artışlarını hızlandırırsa, yüksek teknoloji hisse senetleri ve kriptolar olumsuz etkilenecek.

ABD'de Önemli Kripto Para Toplantısı: Neler Konuşuluyor?

Analiste göre Bitcoin her zaman değişken olacak, ancak bu, 2022’de daha fazla insanın onu dijital bir varlık olarak benimsemesini engellemeyecek. Kurumsal katılım nedeniyle kripto, bir varlık sınıfı olarak olgunlaşmaya devam edecek. Varlıkları 10 milyon doları aşan kurumsal yatırımcılara hizmet veren bir dijital aracı kurum olan Genesis tarafından yayınlanan bir rapor, spot işlem hacminin 2021’de 116,5 milyar dolara yükseldiğini ve 2020’ye göre %463’lük bir artış olduğunu gösteriyor. Eğilimin 2022’de de devam edeceğini tahmin ediyor. Bu nedenle daha büyük oyuncular, sektörde güven oluşturmalarına yardımcı olacak daha net kripto düzenlemeleri arayacak. Bu nedenle analist, kripto düzenlemesi gelişmelerini, izlenmesi gereken bir sonraki önemli şey olarak lanse ediyor. El Salvador örneği, diğer ülkelere, finansal ve ekonomik altyapılarının verimliliğini artırmak için Bitcoin’i yasal bir para birimi olarak benimseme konusunda ilham verebilir.

kripto para robotu
JPMorgan Korkuttu: Bitcoin Bu Düşük Seviyelerde Olmalı!

“İzlenmeye değer” altcoin projeleri

İlk altcoin FOAM. FOAM, Ethereum üzerinde bir “proof of location” protokolüdür. Bu proje, doğrulanabilir konum verileriyle tamamen merkezi olmayan bir web3 ekonomisini güçlendirecek, fikir birliğine dayalı bir dünya haritası oluşturmayı amaçlamaktadır. FOAM, harici, merkezi kaynaklardan bağımsız olarak, izinsiz ve gizliliği koruyan, güvenli konum doğrulama hizmetleri sağlayabilen bağımsız bir radyo işaretçileri ağı inşa ediyor. FOAM token sahipleri, Coğrafi İlgi Noktalarını düzenleyebilir, yeni adayları doğrulayabilir ve gerçek dünya konumlarını ziyaret ederek haritayı doğrulayabilir. Yazım sırasında, FOAM tokeni son yedi gün içinde %58 artışla 0.06709 dolar seviyesinde işlem gördü ve yıllık %148 kazanç sağladı.

Infinitecoin (IFC). Infinitecoin, Litecoin tabanlı bir kripto para birimidir, bu nedenle scrypt iş kanıtı algoritmasını kullanır. Merkezi olmayan ve açık kaynaklı bir küresel ödeme ağıdır. Infinitecoin diğer büyük kripto para birimleriyle karşılaştırıldığında, daha hızlı onay sürelerine ve daha iyi depolama verimliliğine sahip. Son kontrolde IFC, haftalık %45,5 ve yıllık %307 artışla 0,0014122 ABD dolarından işlem gördü.

kripto para robotu